a

Yarın En İyi Şekilde Maça Çıkmayı Düşünüyoruz

İsmail Kartal: Yarın En İyi Şekilde Maça Çıkmayı Düşünüyoruz

BHA SPOR SERVİSİ

UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. Ön Eleme Turu ikinci maçında Fenerbahçe 3-1’in rövanşında Maribor ile karşı karşıya gelecek. Maç öncesi Teknik Direktör İsmail Kartal ile futbolculardan Miha Zajc basın toplantısı düzenledi.

Maribor’u tanıdıkları ve iyi analiz ettiklerini belirten İsmail Kartal, “Maça gerçekten iyi hazırlandık. İlk maçta Maribor’un ne kadar organize bir takım olduğunu gördük. Onun için buraya da yüksek konsantrasyonla geldik. Aynı ciddiyetle maça çıkıp elimizden gelenin en iyisini yapıp turu geçmek istiyoruz. Bazı sakat oyuncularımız var ama geniş bir kadroya sahibiz. Yarınki maçta oynayacak oyuncuların da ellerinden geleni yapacaklarını düşünüyorum. Rakibi tanıyoruz, analizlerimizi yaptık, burada iyi bir sonuçla turu geçerek ülkemize geri dönmek istiyoruz” dedi.

İsmail Kartal Açıklamalar

“Rakibinizi Ciddiye Almazsanız, Futbol Size Cezayı Keser”

Rakibi ciddiye alıp iyi oynamaları gerektiğini vurgulayan Kartal, “Futbolda yüzdeler üzerinden konuşmak bence çok doğru değil. Futbol sahada oynanır, sahada biter. Sizin göstereceğini performans sonucu belirler. Biz yarınki maça en iyi şekilde hazırlandık. İyi mücadele etmemiz gerekiyor. Rakibinizi ciddiye almazsanız, futbol size cezayı keser. Oyuncuların ellerinden geleni yapacaklarını düşünüyorum” diye konuştu.

Gündemdeki transferler hakkında ise Kartal, “Başkanımız ve yönetim yürütüyor bu konuyu. Şu anda bir şey söylemem doğru değil” ifadelerini kullandı.

“Fenerbahçe’ye Geri Dönmekten Dolayı Çok Mutluyum”

Fenerbahçe‘ye döndüğü için mutlu olduğunu ifade eden Miha Zajc ise, “Fenerbahçe’ye geri dönmekten dolayı çok mutluyum. İsmail Kartal’ın bunda büyük payı var. İyi bir ilişkimiz var. Bir süredir birbirimizi tanıyoruz. Onunla çalışmaktan dolayı mutluyum. Umarım birlikte başarılar elde ederiz bu sezon” sözlerini kullandı.

 

 

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Beylerbeyi, Kaptan Seval Kıraç ile Devam Dedi

timbir - birlik haber ajansi