a
  • Samsun OLAY
  • Spor
  • Vefa Gourop Vanspor Futbol Kulübü’nden saldırı açıklaması

Vefa Gourop Vanspor Futbol Kulübü’nden saldırı açıklaması

Vefa Gourop Vanspor Futbol Kulübü’nden Saldırı Açıklaması

TFF 2’nci Lig Beyaz Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren temsilcimiz Vefa Gourop Vanspor Futbol Kulübü resmi sosyal medya sayfası üzerinden Şahabettin Özarslaner Tesisleri’ne yapılan silahlı saldırısı ile ilgili açıklama paylaşıldı. Yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi.

“Memleketimizin birleştirici ve yegane değerlerinden olan Vefa Group VANSPOR FK’müzün! son sezon içinde iddialı ve kararlı yürüyüşü, aldığı başarılı sonuçlar hepimizin malumudur.

Cumartesi günü kendi sahamızda karşılaştığımız Esenler Erokspor maçını kazanarak mücadele içinde olduğumuz grupta liderliğe yükselmiş ve aldığımız bu sonuçlar bizi şampiyonluğa bir adım daha yaklaştırmıştır.

Bizler teknik kadrosu, yönetimi ve tüm kulüp çalışanlarıyla sadece başarıya odaklanmış ve bu yolda hedeflerine yürüyen bir ekibiz. Dün kendi sahamızda oynadığımız Esenler Erokspor karşılaşmasında memleketimizin değerlerine sahip çıkmak adına tribünlerde yerini alan ve maç sonuna kadar desteklerini esirgemeyen devlet büyüklerinin olması bizleri ziyadesiyle onure etmiştir.

Bu güçlü ve özlenen tabloyu bir de tribünlerimizi dolduran taraftarımızda ayakta alkışlayarak, “devlet millet elele” tablosunun en güzel örneğinin yaşamasına vesile olmuştur.

Bir kez daha sporun birleştirici en büyük güç olduğu kanıtını yaşadığımız bu günde bütünlüğümüzü ve başarımızı hedef alıp gölge düşürülmeye çalışılarak, kulübümüze yönelik yapılan eylemi esefle kınadığımızı belirtir, dün geceden beri yaşanan talihsiz olay ile ilgili titizlikle çalışan il emniyet müdürümüz sayın Atanur AYDIN müdürümüze ve çalışma ekibine ayrıca teşekkür ederiz.

Yaşanan bu talihsiz olay vesilesi ile tüm camiamıza geçmişler olsun diyoruz. Başarı ve şampiyonluk yolunda tüm kararlılığımız ile
durmadan devam.
Vefa Gourop Vanspor Futbol Kulübü”

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

A Millilerimiz EURO 2024 biletini aldı

timbir - birlik haber ajansi