a
  • Samsun OLAY
  • Ekonomi
  • Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nin Kuruluş Yılına Özel Pul Basıldı

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nin Kuruluş Yılına Özel Pul Basıldı

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nin 31’inci kuruluş yılına özel bir hatıra pulu, Tokat PTT Baş Müdürlüğü tarafından basıldı.

featured

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nin Kuruluş Yılına Özel Pul Basıldı

1992 yılında kurulan üniversitenin bu özel günü, Tokat PTT Baş Müdiresi Muhterem Demir, PTT İdari ve Mali İşler Birimler Müdürü Mustafa Ödübek, PTT İşletme Müdürü Arzu Avcı ve PTT Pazarlama Personeli Güzin Ayata Topal tarafından hazırlanan hatıra pulları ile kutlandı.

Üniversiteye özel hazırlanan hatıra pullarında, Gaziosmanpaşa Üniversitesi’ne ait çeşitli görseller yer alıyor. Bu özel anı pulları, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Yılmaz’a takdim edildi.

Hatıra pulunun basılmasına katkı sağlayanlara teşekkürlerini ileten Prof. Dr. Fatih Yılmaz, bu anlamlı girişimin üniversitenin kuruluş yıl dönümünü daha da anlamlı kıldığını ifade etti. PTT Baş Müdiresi Muhterem Demir ve Tokat PTT İl Müdürlüğü çalışanlarına teşekkürlerini sunan Rektör Yılmaz, bu özel girişimin hem üniversitenin tarihine değer katacağını hem de gelecek nesillere aktarılacak anısal bir değer oluşturduğunu belirtti.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nin Kuruluş Yılına Özel Pul Basıldı

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Fatih Erbakan’dan Kademeli Emeklilik Çağrısı

timbir - birlik haber ajansi