a

Terme Belediye Meclisi toplandı

Terme Belediye Meclisi 2023 yılı Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı. Önemli kararların alındığı toplantıda Özel Kalem Müdürlüğünün Terme Tarıma Dayalı İhtisas (Bitkisel Üretim) Organize Sanayi Bölgesi (TDİOSB) Projesi için Belediye Başkanı Ali Kılıç’a yetki verilmesi de ele alınarak oy birliğiyle kabul edildi.

BAŞKAN ALİ KILIÇ’A YETKİ VERİLDİ
Toplantıda ayrıca, İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün mülkiyeti Belediyeye ait olan Çay Mahallesi 1054.54 m2 yüzölçümlü 857 Ada 3 Nolu Parselin Kat Karşılığı satışı ile verilmesi konusunda Belediye Encümenine yetki verilmesine ve her türlü işlemlerle ilgili Terme Belediye Başkanı’na yetki verilmesi teklifinin kabulüne de karar verildi.

25 YILLIĞINA JANDARMAYA TAHSİS EDİLDİ
Toplantıda alınan diğer kararlar ise şöyle, “İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün İlçemiz Sakarlı Mahallesi İdari Sınırları İçerisinde Samsun-Ordu Karayolu Kenarında Bulunan 01/06//2023 Tarihli ve 171 Sayılı Terme Belediye Encümen Kararı İle Yapılmasına Karar Verilen Güvenlik Kulübesinin Samsun İl Jandarma Komutanlığına 25 Yıla Kadar Tahsisinin Yapılması ve Tahsis İle İlgili Her Türlü İş ve İşlemlerde Terme Belediye Başkanına Yetki Verilmesi Konulu Teklifinin kabulüne karar verildi.”

VERİMLİ BİR MECLİS TOPLANTISI OLDU
“İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi Nurlu Sokağın Yol Boyu Ticaret Kullanım Alanı Olarak Belirlenmesi Konulu Teklifinin kabulüne karar verildi. İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün İlçemiz Ahmetbey Mahallesi Ahmetbey Merkez 2 ve Ahmetbey Merkez 3 Sokaklarına Doğalgaz Dağıtım Şirketleri Tarafından Şebeke Yatırımı Yapılması Konulu Teklif de kabul edildi.
www.samsunolay.com.tr

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Atıl okullar köy konağına dönüşüyor

timbir - birlik haber ajansi