a

Tekkeköy’de yolların standardı yükseldi

Tekkeköy’de gerek altyapı, gerekse üstyapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Tekkeköy Belediyesi ekipleri, ilçeyi modern bir görünüme kavuşturmak ve yaşam standardını yükseltmek için gece-gündüz demeden mesai yapıyor.

Modern yollar inşa ederek vatandaşların yaşam standartlarını yükseltmek için çalışan ekipler Tekkeköy’ü geleceğe hazırlıyor. Her geçen gün büyüyüp gelişeceği ve nüfusunun katlanarak artacağı öngörülen ilçede ekiplerin çalışmalarını Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, bizzat sahada denetliyor ve vatandaşlarla buluşuyor.

“Tekkeköy bölgenin kilit noktası haline gelecek”

Yapılan ve yapılacak hizmetlerden söz eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Herkesin yerleşmek için tercih edeceği ilçemizin, 2030 yılında 150 bin nüfusa ulaşacağını ve bölgenin kilit noktası haline geleceğini biliyor çalışmalarımızla Tekkeköyümüzü geleceğe hazırlıyoruz. Bu nedenle tüm mahallelerimizde yaşam kalitesini artıracak çalışmalarımızı hayata geçiriyoruz. ilçemize yeni sosyal donatı alanları, spor ve turistik tesisleri kazandırmanın yanı sıra modern yollarla ve imar çalışmalarımızı da hız kesmeden sürüyor. Şehrimizin geçmişten gelen tarihi ve kültürel değerlerini koruyarak hem yaşam kalitenizi artırmak hem de daha geleceğin Tekkeköy’ünü inşa etmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz” dedi.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İlkadım’da denetlemeler devam ediyor

timbir - birlik haber ajansi