a

Sabancı Çifti Denizde Kaza Geçirdi

Esas Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve  eşi Vuslat Doğan Sabancı, Yunanistan’da denizde kaza geçirdi. Zodyak botla kayalıklara çarpan çiftin durumlarının ağır olduğu belirtildi.

featured

Sabancı Çifti Denizde Kaza Geçirdi

Pegasus Havayolları’nın da yer aldığı Esas Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, Yunanistan’ın Leros Adası açıklarında denizde kaza geçirdi. Zodyak botla kayalıklara çarpan Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı ağır yaralandı. Durumları ağır olan yaralı çift Bodrum’da özel bir hastanede tedavi altına alındı. Ali Sabancı buradaki ilk müdahalesinin ardından uçakla İstanbul’a sevk edildi.

Yunanistan’ın Leros Adası açıklarında yatlarıyla tatilde olan Sabancı çiftinin, akşam yemeği için zodyak botla restorana giderken kayalıklara çarptığı öğrenildi. Ağır yaralanan çifti, tesadüfen yakınlarından geçen teknedekiler fark etti. Teknedekilerin kurtardığı Sabancı çifti, adadaki hastaneye kaldırıldı.

İstanbul’a Sevk Edildiler

Adadaki ilk müdahalelerinin ardından Sabancı çifti bodruma getirildi. Ali Sabancı’nın sabah saat 10.15 İstanbul Amerikan Hastanesine getirildiği eşi Vuslat Doğan Sabancı’nın ise daha sonra İstanbul’a getirileceği öğrenildi.

 

 

 

 

Sabancı Çifti Denizde Kaza Geçirdi

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Esenyurt Tekel Bayii Baskının Tüm Şüphelileri Yakalandı

timbir - birlik haber ajansi