a

İYİ Partililer Atakum Belediyesini ziyaret etti

Seçim çalışmalarına ara vermeksizin yoğun bir tempo ile devam eden İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy ve Atakum İlçe Başkanı Selen Gülhan Çam ile birlikte Atakum Belediyesi Başkanı Av. Cemil Deveci ve Belediye personelini ziyaret etti.

“BAŞKAN DEVECİ’Yİ TEBRİK EDİYORUM”

Başkan Deveci’yi makamında ziyaret ederek karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Tüfekci, “Atakum Sadece Samsunumuzun değil Karadeniz’in hatta Ülkemizin en güzel ilçelerinden biri. Sayın Başkan Deveci göreve geldiği günden itibaren hem ilçeye hem de değerli Atakum halkına yapısal ve sosyal olarak ciddi hizmetler üretti. Kendilerini ve kıymetli ekibini canı gönülden tebrik ediyorum. Biliyorum bu anlamda hiç durmaksızın çalışmaya da devam ediyorlar. Atakum ve Atakumlu için yapılan her çalışma Samsun ve ülkemiz için de artı değer anlamına gelmektedir.” diye konuştu.

“ATAKUM’A GÜNEŞ YENİDEN DOĞACAK”

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, Atakum’un sorunlarının çözümlerinin kendilerinde olduğunun altını çizerek, “Atakum gibi eşsiz bir ilçeyi beton yığınına çevirenlerin sadece seçim zamanı kapınıza gelerek ‘biz sorunları biliyoruz yaparsak biz yaparız’ demeleri kadar gülünç bir şey yoktur. Yıllardır Samsun’dan alan ama hiçbir şey vermeyen bu iktidar, artık bavulunu toplamaya başlamıştır. Halkımızın 14 Mayıs’ta gereğini yapacağına olan inancımız tamdır.” dedi.

 

DEVECİ PORTRE HEDİYE ETTİ

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci’ye günün anlamına binaen Mustafa Kemal Atatürk’ün portresini hediye etti. Deveci, “Ziyaretiniz ve nezaketiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızı takip ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Çölyak hastalarına Canik’ten gıda desteği

timbir - birlik haber ajansi