a

İYİ Parti’de kılıçlar çekiliyor mu?

İYİ Parti'de Erhan Usta'nın gönlüne göre yapılan aday listesinin ardından Milletvekili Bedri Yaşar liste dışı bırakıldı.  Ama huzursuzluk devam ediyor!

KİBİRLİ OLAN ERHAN USTA MI?
İYİ Parti’de Erhan Usta’nın gönlüne göre yapılan aday listesinin ardından Milletvekili Bedri Yaşar liste dışı bırakıldı.  İl Kongresinde mevcut İl Başkanı Hasan Aksoy’un yakın hısım ve akrabalarını delege yaparak kongreyi kazanması ise işin tuzu biberi olmuştu.  Mevcut il yönetimine İYİ Partililerin tepkileri devam ederken bir tepki de eski İl Başkanı Ömer Süslü’den geldi. Süslü’nün, sosyal medya hesabından  Erhan Usta’yı ima ederek, “Kibir insanın zehiridir! Senin kibrine Samsun’u heba ettirmeyeceğim” diye yaptığı paylaşım dikkat çekti.

“USTA”CA SOKULMUŞ BİR HANÇER
Bu paylaşımın ardından İYİ Parti GİK Üyesi ve  Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü, yine aynı twitter hesabından iki ayarı paylaşım daha yaptı. Süslü, bu kez Erhan Usta’nın da adını vererek, “Teşkilatlardaki çilekeş dava arkadaşlarım size sesleniyorum: Gücünüzün farkına varın. Emeklerinizin üzerinde tepinilmesine müsaade etmeyin. Makamın namusuna sahip çıkın. Unutmayın! Siz varsanız biz varız” diye paylaşım yaptı.  üçüncü paylaşımında Erhan Usta’nın ismini de veren Süslü, “Sen Samsunlu iyilerin bağrına ustaca sokulmuş bir hançersin. Günü geldiğinde yaptıklarının hesabını mutlaka vereceksin” dedi.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Anketlerde Kemal Kılıçdaroğlu önde

timbir - birlik haber ajansi