a

İhtiyaç sahiplerine evinde hizmet

Canik Belediyesi, sosyal yardım desteklerini büyük bir hassasiyetle sürdürüyor. Canik Belediyesi, ilçede yaşamlarını sürdüren ihtiyaç sahibi ve dar gelirli vatandaşlara yönelik sosyal yardım desteklerine büyük bir hassasiyetle devam ediyor. İlçedeki ihtiyaç sahibi ve dar gelirli vatandaşları evlerinde ziyaret eden Canik Belediyesi ekipleri, vatandaşların tüm ihtiyaçlarını yerinde tespit ediyor. İhtiyaç sahibi ve dar gelirli vatandaşlarla yakından ilgilenen Canik Belediyesi ekipleri, tespit ettiği ihtiyaçları özenle hazır hale getirip, vatandaşların evlerine ulaştırarak kendilerine teslim ediyor. İlçedeki ihtiyaç sahibi ve dar gelirli vatandaşların asla yalnız bırakılmadığını ve gerekli tüm ihtiyaçların kendilerine ulaştırıldığını ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik’te sosyal yardım çalışmalarının büyük bir özen ve hassasiyetle sürdürüldüğünü belirtti.

Vatandaşlar Evlerinde Ziyaret Ediliyor

Canik Belediyesi Kadın-Aile ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçedeki ihtiyaç sahibi ve dar gelirli vatandaşların evlerinde ziyaret edilerek ihtiyaçların yerinde tespit edildiğini dile getiren Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “İlçemizdeki ihtiyaç sahibi ve dar gelirli vatandaşlarımızı ekiplerimizle birlikte hanelerinde ziyaret ediyoruz. İstek ve taleplerini dinleyip, ihtiyaçlarını yerinde tespit ediyoruz. Ekiplerimizle birlikte vatandaşlarımızın ihtiyaç takiplerini düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Belirlenen tüm ihtiyaçları hazır hale getiriyor, evlerine ulaştırıp bizzat kendilerine teslim ediyoruz. Kapı kapı, sokak sokak ihtiyaç sahibi ve imkânı kısıtlı olan vatandaşlarımıza ulaşıyor, kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmıyoruz” ifadelerini kullandı.

Destekler Sürüyor

Canik’te sosyal yardım çalışmalarının büyük bir hassasiyetle devam ettiğini vurgulayan Başkan İbrahim Sandıkçı, “ İlçemizde ihtiyaç sahibi ve dar gelirli vatandaşlarımıza yönelik sosyal yardım çalışmalarımızı büyük bir gayret ve hassasiyetle sürdürüyoruz. Başta gıda kolisi, alışveriş kartı, sıcak yemek ve nakdi desteklerimiz olmak üzere vatandaşlarımıza ihtiyaçları doğrultusunda gerekli sosyal yardım desteklerimizi sağlamaya devam ediyoruz” dedi.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Belediye Başkanı Kaybetti

timbir - birlik haber ajansi