a

Çarşamba’da festival coşkusu

Çarşamba Belediyesi ve Çarşamba Motosiklet Kulübü tarafından düzenlenen Motosiklet Festivali, heyecan ve adrenalin dolu anlara sahne oldu. Festivalde; motosiklet sporcusu ve Türkiye Motosiklet Akrobasi Şampiyonu Birkan Polat motor tutkunlarına unutulmaz dakikalar yaşatırken, program denge yarışı ve Dj Onur Paskap’ın performansıyla son buldu.

Çarşamba Belediyesi ve Çarşamba Motosiklet Kulübü iş birliği ile düzenlenen Motosiklet Festivali, 19 Ağustos Cumartesi günü Abdullah Paşa Meydanı’nda Birkan Polat’ın gösterisi ile başladı. İzleyenleri kendine hayran bırakan gösterinin ardından şehir içinde gerçekleşen korteje onlarca ilden yüzlerce motor tutkunu eşlik etti. Kortejin ardından Yeşilırmak Millet Bahçesi’nde Dj Onur Paskap’ın sahne performansı ile eğlence dolu anlar yaşandı.

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan sosyal medya hesabından konuya dair yaptığı paylaşımda, “Çarşamba Motosiklet Festivali’nde heyecan, aksiyon, adrenalin bir aradaydı. Kasklar takıldı, kontaklar çalıştırıldı. Birkan Polat gösterisi ile motor tutkunları adrenalin dolu anlara tanıklık etti. Günün kapanışı da denge yarışı ve Dj Onur Paskap’ın performansıyla Yeşilırmak Millet Bahçemizde oldu. Başka etkinliklerde, tekrar bir arada, Çarşamba’mızda buluşacağız..” ifadelerine yer verdi.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

3.Atakum Kadın Emeği Festivali Sahil’de

timbir - birlik haber ajansi