a

Başkan Sandıkçı’dan Seçim Teşekkürü

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimiyle ilgili teşekkür mesajı yayımladı.
Yayımladığı mesajda sandıktan yeniden zaferle ayrılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Hemşehrilerimiz tercihini Türkiye Yüzyılı’ndan ve istikrardan yana kullanmış, milletin iradesi sandığa yansımıştır” diyerek, seçim sonuçlarının hayırlı olması dileklerinde bulundu.
Başkan İbrahim Sandıkçı, “Milletimizin büyük bir hassasiyet göstererek vatandaşlık görevini yerine getirdiği ve tüm dünya ülkeleri tarafından yakından takip edilen Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi, halkımızın yüksek katılımıyla ülkemizde büyük bir demokratik olgunlukla tamamlanmıştır. Hemşehrilerimiz, 28 Mayıs günü gerçekleştirilen seçimlerde tercihini Türkiye Yüzyılı’ndan ve istikrardan yana kullanmış, milletin iradesi sandığa yansımıştır. Vatandaşlarımız, ülkemizin sanayiden eğitime, ulaşımdan sağlığa her alanda sergilediği liderliği sürdürmeye karar vermiş, atılım ve gelişimin devamlılığı için doğru adamla yola devam demiştir.
Aziz hemşehrilerimiz, dünyanın ve içerisinde yer aldığımız coğrafyanın en kritik seçimlerinden bir tanesi olarak adlandırılan bu seçimde dünya lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer almış ve Büyük Türkiye Zaferi için kendisini gönülden desteklemiştir. Hemşehrilerimiz, ülkesini batılı ülkelere peşkeş çekmek isteyenlere dur demiş, terör destekçilerini bozguna uğratmış ve her zaman olduğu gibi vatanın bölünmez bütünlüğü için dik duruş sergilemiştir.
Milletimiz, Türkiye Yüzyılı’nın mimarı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde yeni eser ve hizmetlerin ülkemizde, art arda hayata geçtiğini görmeye devam edecektir. Türkiye Yüzyılı vizyonumuzla Canik’imiz için azim ve gayretle çalışmayı sürdürecek, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ilçemize asırlık ve örnek projeler kazandırmaya devam edeceğiz.
Çehresini değiştirdiğimiz, yatırım ve cazibe merkezi haline getirdiğimiz ilçemize, kazandıracağımız yeni yatırım ve projelerle elde ettiğimiz örnek konumu daima muhafaza edecek ve yükselen gelişim ivmemizi sürdüreceğiz. Bu vesileyle, Büyük Türkiye Zaferi yolunda sandıklara sahip çıktığımız, vatandaşlık görevimizi hassasiyetle yerine getirdiğimiz 28 Mayıs seçim sonuçlarının ülkemize, milletimize, şehrimize, ilçemize ve tüm hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyor, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘a, kabine üyelerimize, milletvekillerimize ve millete hizmete aşkıyla, bu kutlu davaya gönül vermiş, Türkiye Yüzyılı yoluna ram olmuş tüm dava arkadaşlarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kavak’ta 19 Mayıs Coşkuyla Kutlandı

timbir - birlik haber ajansi