a

Başkan Taban Geleceğin Yıldızlarıyla Buluştu

Başkan Taban Geleceğin Yıldızlarıyla Buluştu

BURSA/Hasan ÖZDEMİR – BHA

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, İnegölspor’un yaz spor okullarına ziyaret gerçekleştirdi. Geleceğin yıldız adaylarıyla buluşan Başkan Taban, hem sporculara hem ailelerine başarılar diledi.

İlk dönemi 04-29 Temmuz tarihlerinde olan ve ikinci dönem çalışmaları 07 Ağustos’ta başlayıp 02 Eylül’de sona erecek çalışmalar tüm hızıyla sürerken, Başkan Alper Taban’ın ziyaretine İnegölspor Başkanı Osman Sevim ile kulüp yöneticileri de eşlik etti.

Başkan Taban Sahaya İndi

Ülke futboluna kazandırdığı sporcularla adından söz ettiren İnegölspor yaz spor okulunda 5-13 yaş aralığında sporcular eğitim alıyor. Bu yıl ilk dönemde yaklaşık 1000, ikinci dönemde ise 850 sporcuyla eğitimlerin sürdüğü kaydedildi.

Başkan Alper Taban ile Kulüp Başkanı Osman Sevim’in dahil olduğu, farklı yaş gruplarındaki çocuklarla yapılan maç renkli görüntülere sahne oldu.

“Her Çocuk Bir Spor Branşı İle İlgilensin İstiyoruz”

Sporcuların antrenmanlarını da izleyen Başkan Alper Taban,  ziyaret sırasında hem sporculara hem ailelere başarılar diledi.

“Bizler her bir çocuğumuzun en az bir spor branşı ile ilgilenmesini arzu ediyoruz. Bu minvalde de tüm spor kulüplerimizin yaptığı bu yaz spor okulu etkinliklerini çok önemsiyoruz. Aynı şekilde bizler de farklı branşlarda Belediye Spor Kulübü bünyesinde benzer organizasyonlar düzenliyoruz. Bugün de İnegölspor’umuzun yaz spor okulunu ziyaret ederek geleceğin yıldızlarını izlemek, onlara başarılar dilemek istedik”

Ziyaret sırasında tesislere gelen İnegöl Belediyesi’nin temizlik maskotu Pırıl çocuklarla hem top oynadı hem de temizlik ve çevre konusunda bilgilendirmeler yaptı. Antrenman süresince ailelere de İnegöl Belediyesi tarafından ikramlar yapıldı.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

“Antalya’lı Aileler O Kurslardan Memnun”

timbir - birlik haber ajansi