a
  • Samsun OLAY
  • Genel
  • Başkan Sarıcaoğlu: “Biz muhtarlarımızla bir bütünüz”

Başkan Sarıcaoğlu: “Biz muhtarlarımızla bir bütünüz”

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Muhtarlarımızla birlikte çalışmaya, mahallelerimizi güzelleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Muhtarlarla İstişare Toplantısı’na katıldı. Ardından 91 mahalle muhtarı ile ilk yerli ve milli otomobil TOGG’u inceledi. Başkan Sarıcaoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Onur Bakır tarafından 91 mahalle muhtarı katılımı ile düzenlenen istişare toplantısında muhtarlara “Bizim derdimiz ülkemiz, bizim derdimiz ilçemiz ve köylerimiz bu nedenle el ele vererek daha fazla çalışacağız” diye seslendi.

Sarıcaoğlu, MHP İlçe Başkanı Avni Gadiş ve Kavak Muhtarlar Derneği Başkanı Kasım Kayhan’ın da katıldığı toplantıda 14 Mayıs seçiminde AK Parti’ye oyları destek olan muhtarlara teşekkür etti. 28 Mayıs Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminde en güçlü bir şekilde destek isteyerek şöyle konuştu:

“Önceki hafta yapılan seçimlerde partimize yüzde 70 oranında destek olduğunuz için hepinize çok teşekkür ederim. Şimdi önümüzde bu hafta yapacağımız cumhurbaşkanlığı seçimi var. Bu kez desteğinizi daha artırarak yüzde 80’lere çıkartmanızı istiyor ve bekliyoruz. Sizlere güveniyor ve inanıyoruz. Pazar günü de el ele verelim Kavak’ta sandıkları patlatalım. Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği verelim. Sakın ola rehavete kapılmayın.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Atakum Belediyesi “Gençlik Buluşması” düzenliyor

timbir - birlik haber ajansi