a

Başkan Demirtaş’tan Öğrencilere Sürpriz Veda Pikniği

Samsun’da, İlkadım Belediyesi İLKEM Eğitim Merkezi’nde aldıkları eğitimle YKS’ye hazırlanan öğrenciler, Başkan Necattin Demirtaş’ın organize ettiği veda pikniğinde buluştular.

17 Haziran’daki YKS öncesi 4 farklı şubede eğitim alan 330 öğrenci İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş tarafından organize edilen veda pikniğine katıldı. Sınav öncesi Batıpark’taki piknikte moral depolayan öğrenciler, keyifli vakit geçirdi. Pikniğe İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım İlçe Halk Eğitim Müdürü Murat Yalçınkaya, İLKEM Eğitim Koordinatörü Davut Öz, öğretmenleri ve öğrencileri katıldı.

“Başarılarla ülkemize hizmet edeceksiniz”

Piknikte öğrencilerle sohbet eden İlkadım Halk Eğitim Müdürü Murat Yalçınkaya, “Uzun ve yorucu bir eğitim yılını geride bırakıyoruz. Bu süreçte zorlu bir eğitim aldınız. Ama her biriniz, başarılı olmak için yoğun çaba sarf ettiniz. Sizler ilçemizin en başarılı, en umut vadeden gençlerisiniz. Ailelerinizin sizler için verdiği emeklerin karşılığını onlara vereceğinizden eminiz. İlkadım ilçemizin adını alacağınız iyi puanlarla en güzel şekilde temsil edecek ve kazanacağınız başarılarla ülkemize hizmet edeceksiniz” dedi.

 

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Başkan Deveci destek için sahneye çıktı

timbir - birlik haber ajansi