a

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Türkan Şoray’ı Getiriyor

Edremit Seyirlik Akşamların konuğu Türkan Şoray Büyükşehir Belediyesi tarafından Bandırma’da başlatılan açık hava sineması, Edremit ile devam ediyor

featured

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Türkan Şoray’ı Getiriyor

BALIKESİR/Pervin BÖLÜKBAŞI – BHA

 Birbirinden güzel filmlerin gösterimlerinin yapılacağı etkinlik kapsamında 26 Ağustos Cumartesi günü Türk Sinemasının efsane isimlerinden Türkan Şoray, Balıkesirlilerle buluşacak.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Bandırma’da başlattığı “Seyirlik Akşamlar” açık hava sinema etkinliğini bu yıl Edremit’te de gerçekleştirecek. Edremit Güre Sahili’nde bu yaz ilki düzenlenen etkinlik bugün (24 Ağustos) saat 20.00’de Burak Özçivit, Aslı Enver ve Murat Boz’un başrollerini paylaştığı “Kardeşim Benim” filmiyle başlıyor. Sinema günleri 25 Ağustos Cuma saat 20.00’de “Rafadan Tayfa” ile devam edecek.

26 Ağustos Cumartesi günü Türk Sineması’nın efsane isimlerinden Türkan Şoray’ın katılımıyla; Cüneyt Arkın ile başrollerini paylaştığı “Arım Balım Peteğim” filminin gösterimi yapılacak. 27 Ağustos Pazar günü ise saat 20.00’de Yeşilçam’ın klasiklerinden, Münir Özkul, Adile Naşit gibi Türk Sinemasına damga vuran sanatçıların rol aldığı “Neşeli Günler” filmi Edremitlilerle buluşacak.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Türkan Şoray’ı Getiriyor

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TBMM Akbelen İçin Olağanüstü Toplandı

timbir - birlik haber ajansi