a
  • Samsun OLAY
  • Genel
  • Aylarca Sizin İçin Oy Dilenen Kandil’deki Baronlara Neyi Vaad Ettiniz

Aylarca Sizin İçin Oy Dilenen Kandil’deki Baronlara Neyi Vaad Ettiniz

Erdoğan: Aylarca Sizin İçin Oy Dilenen Kandil’deki Baronlara Neyi Vaad Ettiniz

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde gerçekleşen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı.

Erdağan, toplantıda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Emeklilerin maaş zamlarına yönelik taleplerine de değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”Emeklilerimizden gelen serzenişlerin farkındayız. Yıl sonuna kadar gerekli adımları atacağız.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarından önemli başlıklar şöyle:

”Siyasi tercihine bakılmaksızın tüm halkımız şu soruların cevabını merak ediyor. Kapısını çaldığınız her partiye bir bakanlıkla gittiniz. Önünüze gelene devleti rehin verdiniz. Kandil’deki terör baronlarına acaba neyi vaad ettiniz? Pensilvanya’daki hainlere hangi sözleri verdiniz ki bu alçaklar milletin siniriyle oynama pahasına uçak bileti paylaştılar?

Seçim gecesi kazanıyoruz tiyatrosunu niçin oynadınız? YKS’dan Anadolu Ajansı’na devletin kurumlarını niçin yıprattınız? Daha bunun gibi pek çok makul sorunun cevaplanması gerekiyor.  Önce çıksınlar millete hesap versinler.

Anket şirketleriyle el ele verip hayal sattıkları CHP seçmeninden özür dilesinler. Yenilgiyi zafer gibi pazarlamak yerine hatalarını kabul etsinler. ”

”Depremin Yaralarının Sarılması Hükümetimizin Asli Görevi”

”6 Şubat depremlerinin yaralarının en kısa sürede sarılması hükümetimizin asli görevini oluşturuyor. Asrın felaketinin unutulmasına izin veremeyiz. Depremzede her bir vatandaşımızın maddi kaybını yerine koyana kadar yorulmadan çalışacağız.”

”Emeklilerimizden Gelen Serzenişlerin Farkındayız”

”319 bin konutu ilk bir sene içinde hak sahiplerine teslim edeceğiz. Enflasyonun çıkardığı sorunları giderecek adımları atıyoruz. Fahiş fiyat balonu söndükçe milletimiz daha da rahatlayacaktır. Emeklilerimizden gelen serzenişlerin farkındayız. Yıl sonuna kadar gerekli adımları atacağız. Üniversiteli gençlerimize ve ev hanımlarına verdiğimiz tüm sözlerin arkasındayız. ”

”Partimiz İçinde Muhasebemizi Yapıyoruz”

”Seçim sonuçlarıyla ilgili partimiz içerisinde muhasebemizi yapıyoruz. Bizim siyaset anlayışımızda millete hesap sorulmaz millete hesap verilir. Milleti suçlamak, kabahati millette aramak AK  Parti’nin değil faşist CHP’nin tarzıdır. ”

”Bizi eleştirenleri sabırla anlamaya çalışacağız. Reklam ve şov peşinde olanlardan asla ve asla olmayacağız. ”

”Milletin ferasetini hafife alanların, milli iradeye kutu kola muamelesi yapanların ne hale düştüğünü gördük. Varsın onlar millete aynı küstah tavrı sergilemeye devam etsin. ”

 

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

“22 Gün 22 Gece Haymana Direnişi”

timbir - birlik haber ajansi